Leshohet me Qira Banesa Prapa Teatrit Kombtarë

Jepet me qera nga: H R 14 Sht 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Prapa Teatrit
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet prapa Teatrit Kombëtare. Ka dy dhoma, banjo, dy ballkone dhe gjindet ne Katin e 3-te.
Tel. 044 247 420
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim