Leshohet me Qira banesa ne Prishtine

Jepet me qera nga: agron 01 Jan 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoje 2 banesa me qira njera me e vogel e tjetra me e madhe.Banesat jane ne vende shume te mir dhe te qete ne Taukbashqe.Me Standarte te larte dhe kualitet te mire jetese.Jeni qifte qe jeni me mardhenje pune dhe deshironi te kaloni mire me afate te pa kufizuar,qiraje atehere mos priteni mu lajmeroni .se qmimi eshte i volitshem
ne veiber 0041764584418
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim