Leshohet me qera Banesa ne Ulpiane #iBRO GROUP

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: iBRO GROUP 13 Tet 18:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 52 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera ne lagjen Ulpiana tek fontana. Banesa eshte shum e pershtatshme per banim ku gjindet ne katin e I-re dhe ka kete permbajtje:

1) Sallon
2) Kuzhine
3) Dhome gjumi
4) Banjo
5) Ballkon

Te interesuarit mund te na kontaktojne ne numrat:

045/609-373 apo
045/591-948
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim