Leshohet me qera banesa 150m2 per zyre ne shesh

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni Për Patundshmëri "ZOGU" 15 Sht 11:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Adresa: Mrapa Sheshit "Zahir Pajaziti"
Sipërfaqe: 150 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet menjhere mrapa Sheshit "Zahir Pajaziti".Eshte ne katin e 2 dhe ka siperfaqe prej 150m2.Banesa ka 5 hapsira,2 ballkona,kuzhine dhe toalet.Qmimi I qerse mujore eshte 1000Euro.

**** Lokacioni i Agjensionit:Afer Hotel Grandit ne Sheshin "Zahir Pajaziti",perballë Eulex-it. ****

**** https://www.facebook.com/ZOGUREALESTATE ****

**** agzogu@hotmail.com ****

**** 044/888-801 (+VIBER) ****

**** 049/888-801 ****

**** 038/244-419 ****
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim