Leshohet me qera banesa 71m2 ne Sante

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: HOLDING Dje 23:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Prishtine Sante
Sipërfaqe: 71 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa posedon :
Sallon
Kuzhin
1 dhoma gjumi
Banjo
Ballkon
Banesa eshte komplet e mobiluar dhe e renovuar
Qmimi 300 euro
PER TI KERKUAR BANESAT SHTEPIT TROJET TONA ME LEHT
NE KATRORIN "CFAR KERKON" SHTYPE : HOLDING


AGJENSIONI PER PATUNDESHMERIS "HOLDING"
agjensioniholding@gmail.com
mobil044595979
mobil044521055
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim