Leshohet me qera banesa ne Bregun e diellit#iBRO

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: iBRO GROUP 13 Tet 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Prish
Sipërfaqe: 72 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera ne lagjen bregu i diellit me saktesisht tek restorant daffidofit. Banesa eshte mjaft e mire dhe ka qen e banueshme vetem prej nderkombetareve. Banesa ka kete renditje:

1) Sallon - Kuzhine
2) Dhome gjumi
3) Banjo
4) Ballkon
5) Nxemje private

Te interesuarit mund te na kontaktojne ne numrat:

045/609-373
045/591-948
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim