Leshohet me qera banesa ne Dardani#iBRO GROUP

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: iBRO GROUP 13 Tet 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Sheshi Bill Klinton- Prishtine
Sipërfaqe: 63 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qera banesa ne dardani tek sheshi Bill Klinton. Banesa eshte e mobiluar mjaft mire dhe eshte e banueshme. Kjo banes gjindet ne katin e VI ku dhe posedon lift. Banesa ka kete permbajtje:

1) Sallon
2) Kuzhine
3) Dhome gjumi
4) Banjo
5) (2) Ballkona

Te interesuarit mund te na kontaktojne ne numrat:

045/609-373
045/591-948
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim