Leshohet me qera banesa te Llesna mbi Nlb

Jepet me qera nga: Lorik 15 Tet 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: Te llesna
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
LESHOHET BANESA ME QERA, TE LLESNA MBI BANKEN NLB. BANESA POSEDON 76m2.. 3 DHOMA NE KATIN E 3. E SAPORINOVUAR .E PERSHTATSHME PER ZYRE DHE BANIM.
045 632-333
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim