Leshohet me qera kat shtepie ne Bregun e Di.#iBRO

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: iBRO GROUP 13 Tet 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bregu i diellit
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qera kati i shtepise ne lagjen Bregu i Diellit.Kati eshte i pari dhe eshte i banueshem per 5 persona. Ajo mund te perdoret per ndonje familje ose per studenta prej 5 personave. Kati i shtepise ka kete renditje:

1) Sallon
2) Kuzhine
3) Dhome gjumi
4) Banjo
5) Oborr
6) Bodrum

Te interesuarit mund te na kontaktojne ne numrat:

045/609-373 apo
045/591-948
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim