Leshohet me qera

Jepet me qera nga: kastriot 09 Gsh 00:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Dragodan/Prishtine
Sipërfaqe: 68 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera ne Dragodan Lagjia Arberia C2 , banesa eshte e mobiluar ka garazhd private gjendet te komuna e re. 24 or uj dhe rrym
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim