Leshohet me qera

Jepet me qera nga: banesa 28 Sht 19:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Josip Rela
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
leshohen 2 banesa me qera te qafa te mobiluara banesa 1 eshte dhome gjumi dhe dhome dite me kuzhine kati i 2 . Bnesa 2 ka dy dhoma gjumi dhe sallon me kuzhin ballkon eshte e mobiluar dhe jane ndertim i ri gjinden perball sh f Meto Bajraktari mund te lajmroheni ne 044 192 709 044 765 588
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim