Leshohet me qira banesa 2 dhomeshe

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: MILLENNIUM 27 Shk 12:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Afer Permendores se Isa Kastratit
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qira banesa 2 dhomeshe e mobiluar ne afer Permendores se Isa Kastratit me siperfaqe prej 65m2 dhe gjindet ne katin e V. Banesa ka sallonin,kuzhinen, dhoma e gjumit, banjon. Banesa leshohet vetem per familjare. Ashensori punon . Çmimi:250 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim