Leshohet me qira banesa 3 dhoemshe afer Parkut

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: MILLENNIUM 13 Gsh 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Afer Parkut te Qytetit
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qira banesa 3 dhomeshe e mobiluar ne afer Permendores se Isa Kastratit -afer Parkut te qytetit me siperfaqe prej 80m2 dhe gjindet ne katin e V.Banesa ka sallonin,kuzhinen, 2 dhoma gjumi, banjon,toaletin.Çmimi:250 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim