Leshohet me qira banesa 3 dhomeshe ne Aktash

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: MILLENNIUM 29 Sht 10:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Aktash
Sipërfaqe: 87 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qira banesa ne Aktash,me siperfaqe prej 87m2 dhe gjindet ne katin e VII.Banesa ka sallonin me kuzhine, 2 dhoma gjumi, banjon, terraca prej 30m2.Banesa eshte e mobiluar.Uje ka 24 ore si dhe ashensori punon nonstop.Çmimi:400 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim