Leshohet me qira banesa 3 dhomeshe ne Qafe

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: MILLENNIUM 29 Sht 15:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Qafa
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qira banesa 3 dhomeshe ne Qafe afer kafeve te vogla me siperfaqe prej 75m2 dhe gjindet ne katin e IV.Banesa eshte e mobiluar.Çmimi:300 euro dhe pak i diskutueshem!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim