Leshohet me qira banesa 3 dhomeshe ne Tophane

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: MILLENNIUM 23 Shk 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Tophane
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qira banesa 3 dhomeshe ne Tophane. Banesa ka 90m2 dhe gjindet ne katin e I. Banesa eshte e mobiluar dhe ka sallonin me kuzhine,2 dhoma gjumi, korridorin, banjon,ballkonin. Çmimi:270 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim