Leshohet me qira banesa afer Parkut te Qytetit

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: MILLENNIUM 14 Gsh 11:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Afer Parkut te Qytetit
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qira banesa 3 dhomeshe e mobiluar afer Permendores se Isa Kastratit perballe Parkut me siperfaqe prej 80m2 dhe gjindet ne katin e V.Banesa ka sallonin,kuzhinen, 2 dhoma gjumi, banjon,toaletin.Çmimi:250 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim