Leshohet me qira banesa afer Parkut te Qytetit

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: MILLENNIUM 18 Gsh 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Afer Parkut te Qytetit
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qira banesa 2 dhomeshe e mobiluar ne afer te Permendores se Isa Kastratit-perballe Parkut, me siperfaqe prej 70m2 dhe gjindet ne katin e V.Banesa ka sallonin,kuzhinen, dhoma e gjumit, banjon,ballkonin.Banesa leshohet vetem per familjare.Ashensori punon rregullisht.Çmimi:250 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim