Leshohet me qira banesa afer Shtepise se Pleqve

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: MILLENNIUM 23 Shk 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Afer Shtepise se Pleqve
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qira banesa 2 dhomeshe tek shtepia e Pleqve me siperfaqe prej 60m2 dhe gjindet ne katin e II. Banesa ka sallonin me kuzhine, dhomen e gjumit, korridorin,banjon, ballkonin. Banesa eshte e mobiluar. Çmimi:250 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim