Leshohet me qira banesa në Prishtinë

Jepet me qera nga: Fatlinda 29 Gsh 22:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Bregu i Diellit, Rr. "Afrim Zhitia"
Sipërfaqe: 55 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar
Komuna: Prishtinë
Blloku-2, Hyrja-3, Kati-3, Banera Nr.13. (Blloku afër Xhambazëve)

Banesa ka:
- Tri dhoma,
- Kuzhinen e mobiluar,
- Koridorin (me dy pllakar),
- Banjo (bojler dhe tush kabinë),
- Nxemje qendrore (termokos),
- Telefon fiks

... Në çmim nuk janë të përfshira shpenzimet mujore për shërbimet (rryma, uji, pastrimi, nxemja dhe telefoni).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim