Leshohet me qira banesa ne Aktash I

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: MILLENNIUM 06 Gsh 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Aktash I
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa e mobiluar me qira ne Aktash afer Menzes se Studenteve me siperfaqe prej 70m2 dhe gjindet ne katin e I.Banesa ka 3 njesi dhe eshte shume e pershtatshme per banim.etj.Çmimi:300 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim