Leshohet me qira banesa ne Aktash I

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: MILLENNIUM 10 Gsh 08:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Aktash
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qira banesa 2.5 dhomeshe e mobiluar ne Aktash I me siperfaqe prej 70m2 dhe gjindet ne katin e I.Çmimi:300 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim