Leshohet me qira banesa ne Arberi(ish Dragodani)

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: MILLENNIUM 29 Sht 12:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Arberi(ish Dragodani)
Sipërfaqe: 67 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qira banesa ne Arberi(ish Dragodani) me siperfaqe prej 67m2 dhe gjindet ne katin e V.Banesa eshte e mobiluar.Çmimi:250 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim