Leshohet me qira banesa ne B. e Diellit-zona Jug

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: MILLENNIUM 14 Jan 09:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

290 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bregu i Diellit zona Jug
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qira banesa 2 dhomeshe ne Bregun e Diellit-zona Jug me siperfaqe prej 60m2 dhe gjindet ne katin e I.Banesa ka sallonin,dhomen e gjumit,kuzhinen me trepezari,banjon,ballkon.Banesa eshte e mobiluar.Çmimi:290 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim