Leshohet me qira banesa ne B. e Diellit-zona Jug

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: MILLENNIUM 23 Sht 15:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bregu i Diellit-zona Jug
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qira banesa perdhese e ngritur ne Bregun e Diellit-zona Jug e pershtatshem per banim ose afarizem.Banesa ka siperfaqe prej 65m2 dhe ka sallonin,dhoma e fjetjes,kuzhina me trepezari,banjo dhe ballkoni.Çmimi:280 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim