Leshohet me qira banesa ne B.Diellit II

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjencioni MILLENNIUM 07 Mar 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bregu i Diellit II
Sipërfaqe: 64 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qira banesa 2 dhomeshe ne Bregun e Diellit IItek Banesat e Bardha me siperfaqe prej 64m2 dhe gjindet ne katin e IV. Banesa ka sallonin,kuzhinen me trpezari, dhomen e gjumit, banjon, koridorin ,ballkonin. Banesa eshte e mobiluar. Çmimi:180 euro!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim