Leshohet me qira banesa ne B.Diellit-z.Jug

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: MILLENNIUM 14 Nën 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bregu i Diellit-zona Jug
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qira banesa 2 dhomeshe ne Bregun e Diellit-zona Jug me siperfaqe prej 60m2 dhe gjindet ne katin e I.Banesa ka sallonin,dhomen e gjumit,kuzhinen me trepezari,banjon,ballkon.Banesa eshte e mobiluar.Çmimi:300 euro pak i diskutueshem!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim