Leshohet me qira banesa ne Dardani afer PTK-se

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: MILLENNIUM 06 Gsh 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dardani afer PTK-se
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa e mobiluar me qira ne Dardani afer PTK-se me siperfaqe prej 65m2 dhe gjindet ne katin e V.Banesa ka 3 njesi dhe eshte shume e pershtatshme per banim.Banesa ka ashensor dhe punon.Çmimi:220 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim