Leshohet me qira banesa ne Dardani-afer Ptk

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: MILLENNIUM 13 Gsh 12:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dardani-afer PTK
Sipërfaqe: 62 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qira banesa ne Dardani afer PTK-se me siperfaqe prej 62m2 dhe gjindet ne katin e V.Banesa ka sallonin e madh,dhomen e gjumit, kuzhinen me trepezari, korridorin,banjon,ballkonin.Ashensori punon nonstop.Çmimi:220 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim