Leshohet me qira banesa ne Dardani

Jepet me qera nga: Mehdi 20 Gsh 08:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 62 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne katin perdhese, shume e pershtatshme per banim pasi qe nuk ka nevoje te perdoret as lifti e as shkallet. Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje:
2 dhoma te fjetjes
1 salon dhe kuzhine se bashku
1 banjo
1 koridor
Banesa eshte e siguruar me grila te hekurt ne dritare si dhe ka deren kryesore nga Hekuri.
Qmimi sipas marreveshjes. Te intersuarit te kontaktojne ne telefonin 044 151 201
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim