Leshohet me qira banesa ne Dragodan

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: MILLENNIUM 03 Nën 15:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dragodan
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qira banesa ne Dragodan me siperfaqe prej 80 m2 ne katin e peste.
Banesa eshte e mobiluar dhe posedon dhomen e dites me kuzhine, dy dhoma te fjetjes, banjon, ballkonin.
Banesa jepet me qira per 500 euro (per nderkombetarë) .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim