Leshohet me qira banesa ne Qender

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: MILLENNIUM 18 Gsh 22:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: Qender
Sipërfaqe: 32 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qira banesa e mobiluar ne Qender- sheshi "Nena Tereze" dhe gjindet ne katin e IV dhe ka 2 njesi banimi dhe ate: qendrimin ditor me kuzhine,dhomen e gjumit,banjon dhe ballkonin.Banesa leshohet vetem per çift ose familjare.Çmimi:250 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim