Leshohet me qira banesa ne rrugen B

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: MILLENNIUM 02 Shk 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Bregu i Diellit-rruga B
Sipërfaqe: 72 m2
Komuna: Prishtinë
Leshhet me qira banesa tredhomeshe ne Bregun e Diellit, tek rruga B me siperfaqe prej 72 m2 dhe gjendet ne katin e II. Banesa ka sallonin me kuzhine, 2 dhoma gjumi, korridorin, banjen, ballkonin e madh. Banesa ka pamje kah rruga B. Çmimi: 250 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim