Leshohet me qira banesa per zyre ne Qender

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: MILLENNIUM 23 Shk 14:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Qender
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira per zyre ne Qender me siperfaqe prej 60m2 dhe gjindet ne katin e III. Çmimi:600 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim