Leshohet me qira banesa per zyre ne Qender

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: MILLENNIUM 27 Shk 12:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Qender
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qira per zyre banesa 3 dhomeshe ne Qender me siperfaqe prej 65m2 dhe gjindet ne katin e II. Banesa ka 3 zyre,kuzhinen,banjon,korridorin,2 ballkona. Banesa gjindet skaj rruge kryesore. Çmimi: 450euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim