Leshohet me qira banesa te Mati 1 rruga e re 2 ing

Jepet me qera nga: Sahit Rexha 06 Krr 13:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa ka dhomen e dites me kuzhine dhe trepezari, nje dhome te fjetjes, banjo dhe terrase. Kati i dyte.
Banesa eshte ne katin e dyte e orjentuar nga Lindja.
Ndodhet te Mati 1 rruga B banesat me te gjalbert.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim