Leshohet me qira banesa te Mati 1 rruga e re 2 ing

Jepet me qera nga: Sahit Rexha 26 Gsh 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Banesa ka dhomen e dites me kuzhine dhe trepezari, nje dhome te fjetjes, banjo dhe terrase. Kati i dyte.
Banesa eshte ne katin e dyte e orjentuar nga Lindja.
Ndodhet te Mati 1 rruga B banesat me te gjalbert.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim