Leshohet me qira banesa tek Qendra Tregetare

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: MILLENNIUM 10 Tet 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bregu i Diellit afer Qendres Tregetare
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qira banesa 2 dhomeshe ne Bregun e Diellit afer Qendres Tregetare dhe Fakultetit Teknik me siperfaqe prej 60m2 dhe gjindet ne katin e I.Banesa eshte e mobiluar dhe ka sallonin,dhomen e gjumit,kuzhinen me trepezari,korridorin,banjon,ballkonin.Banesa ka nxemje qendrore.Çmimi:300 euro dhe pak i diskutueshem!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim