Leshohet me qira kati i shtepise ne Lagjen Dodona

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: MILLENNIUM 02 Shk 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lagja Dodona
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qira kati i shtepise te teatri Dodona me siperfaqe 100m2 .Shtepia eshte e mobiluar dhe ka sallonin,2 dhoma gjumi,kuzhina me trepezari ,korridorin,banjon,2 ballkona.Çmimi:270 euro!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim