Leshohet me qira kati i shtepis ne Prishtine

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Esenca Agjencion 26 Shk 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120 m2
Komuna: Prishtinë

Leshohet me qira banesen afer gjimnazit “Sami Frashri” Prishtine 120m2, banesa posedon sallon, dhom gjumi,
kuzhin, banjo dhe ballkon , parking i rezervuar , kati i I , mobiluar
Cmim 180euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim