Leshohet me qira per zyre banesa ne Qender

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: MILLENNIUM 27 Shk 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: Qender
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qira banesa per zyre ne Qender afer Eulexit . Banesa ka 4 zyre dhe gjindet ne katin e II. Çmimi:400 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim