Leshohet me qira per zyre banesa ne Ulpiane

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: MILLENNIUM 16 Sht 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: Ulpiane
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qira per zyre ose banim banesa perdhese e ngritur ne Ulpiane me siperfaqe prej 70m2 dhe ka 4 njesi dhe ate:salloni me kuzhine,3 dhoma gjumi, banjo,korridori, ballkoni.Çmimi:500 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim