Leshohet ne qira banesa ne dardani afer santes

Jepet me qera nga: Mehdi 28 Gsh 15:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lagja Dardania afer Santes
Sipërfaqe: 62 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ka kete renditje:
2 dhoma te gjumit
1 salon me kuzhine se bashku
1 banjo
1 koridor.
Banesa eshte komplet e renovuar dhe e mobiluar eshte ne katin perdhese shume e pershtatshme per banim nuk ka nevoje te perdoret as lifti e as shkallet. Qmimi sipas marreveshjes. Personat e interesuar te kontaktojne ne telefonin: 044 151 201
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim