Leshoi Banes me Qira te Parku I qytetit per EULEX

Jepet me qera nga: Armend Krasniqi 08 Pri 04:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 85 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoi Banes me Qira te parku I qytetit ..
Banesa gjindet ne Katin e 7 te e Cila pasedon Garazhden Edhe lift.Ka Nje dhome gjumi ,dhoma dites Edhe ball konin me Nje pamje Shum te
Bukur dhe banjo, madhsia gjithsej Asht 85m2 Edhe Asht e mobiluar perfect ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim