Leshoi Banese me QERA.

Jepet me qera nga: Luan 21 Dhj 15:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lagjia Spitalit, Mati 1
Sipërfaqe: 46 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ka siperfaqe prej 46 metra katror, kati 2.Eshte banese e posandertuar. Kerkoi klient serioz dhe afatgjate.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim