Leshoi Banese me qera.

Jepet me qera nga: Luan 21 Dhj 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: Pas Teatrit Kombetar afer sllovenise te sportit
Sipërfaqe: 38 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte e mobiluar,gjendet pas Teatrit Kombetar afer sllovenia sportit , kati 3.Kerkoi klient serioz dhe afatgjate.Banesa perbehet prej 1 dhome gjumi,1 kuzhine .korridor,banjo dhe ballkoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim