Leshoi Banesen me Qera ne Kurriz

Jepet me qera nga: Xhavit 13 Tet 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bill Clinton
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoi Banesen me qera ne prishtine ne kurriz , Banesa eshte e mobiluar dhe ne gjendje te mire per banim , Gjindet ne katin e 5-t , Banesa ka , Ballkon , Sallon , Banjo, dhe dhom gjumi , Banesa eshte e gatshme per banim dhe leshohet vetum per familjar , te interesuarit rreth qiras mund te kontaktoin ne numrin 044 193 256 /
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim