Leshoi Banesen me Qera ne kurriz

Jepet me qera nga: Xhavit 04 Tet 16:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bill Clinton
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Leshoi banesen me qera ne kurriz ne katin e 5-t ,Banesa posedon dhom gjumi ballkon sallon koridor dhe banjo , Banesa eshte me lift , Siperfaqja e baneses eshte 40m2 , dhe leshohet vetum per familjar te interesuarit rreth qiras mund te kontaktoin ne numrin / 044 193 256 / Ju faleminderit per mirkuptiim /
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim