Leshoi Banesen me Qera

Jepet me qera nga: Leshoj Banesen me qira 28 Sht 12:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ulpiane
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera 2 dhomshe ne Prishtine ,lagja Ulpiana , te Fontana , e mobiluar dhe me nxemje qendrore te Termokosovit- per familjar ose student/e.

Telefoni kontaktues : 045 329 432
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim