Leshoj banesen me qera per student

Jepet me qera nga: Nasuf 15 Nën 11:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: 23 Gustav Major
Sipërfaqe: 98 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera te kolegji fama per student .
Banesa ka dy dhoma gjumi dhe salon mund te vendosen 5 apo 6 student/e.
Qmimi eshte shum i volitshem dmth 50 euro /person.
Banesa mund te shifet ne cdo kohe vetem kerko per Vetonin.Atmosfera eshte shum e mir dhe e knaqshme. ne at object.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim